My Profile

Profile Avatar
TeshaThynne
Boulevard General Wahis 191
Muizen, VAN 2812
Belgium
0489 17 28 13 http://gusfrankfurter0.soup.io/post/626170998/Kr-ties-padidinimas-Chirurgin-proced-ra-Informacija
Kai tik savo krūtinę padarysite "baigsite", jūs siekiate pragaro, kad pamatytumėte naują veidrodį. Vienintelis sunkumas yra tas, kad krūtų implantai paprastai nėra tobuliausi dabar. Trumpam laikui trunka laikas, kad krutinai juos išsiugdytų į plotą ir veiksmingai išgydytų. Taigi, tiksliai, kiek laiko jis užtruks, kol galėsite mėgautis jais?
Kada jie "sumažins"?
Tiesiog po krūtinės dantų implanto chirurginės procedūros, jūsų boobs krutu didinimas ( http: // gusfrankfurter0.soup.io / post / 626170998 / Kr-ties-padidinimas-Chirurgin-proced-ra-Informacijos ) bus virš jūsų viršutinės kūno. Jie atrodys kietas ir nenatūralus. Negalima nusivilti! Tai trunka šiek tiek laiko krūties padidinimui, kad ji "nukristų" į vietą.
Paprastai tai užtruks kelias savaites, tačiau yra daugybė aspektų, kurie gali reikšmingai pakeisti. Vienas iš jų - tai implantai. Lygūs lęšiai lašėja greičiau, palyginti su implantais, kurie turi tam tikrą tekstūrą.
Krūtų didinimo dydis papildomai skiriasi. Tai užtruks ilgiau, kol sumažės jų natūrali vieta. Jei jūsų kūno matmuo yra mažas, tai užtruks ilgiau. Padėties nustatymas taip pat turi įtakos. Jei jie yra ant raumenų audinio, galite numatyti greitesnį krūtų padidinimą; Jei jie bus apačioje, tai užtruks šiek tiek daugiau laiko.
Taip pat gali būti greičiau nei kitas! Tai reiškia, kad jūs galėtumėte turėti keletą nesubalansuotų chestatų dienų! Nesijaudinkite, taip atsitinka. Jei esate iš tikrųjų susierzinęs dėl to, paskambinkite kosmetikos chirurgui ir jie informuos jus, kad palaukite ir taip pat atsilaisvins.
Padaryti greičiau su krutu didinimas Mažasis masažo terapija
Vienas taškas, kurį galėtumėte padaryti, kad uždirbtų Greičiau nuleiskite į zoną - masažuojate viršutinę kūno dalį. Yra skirtingi metodai, jie taip pat priklauso nuo matmenų ir padėties, todėl prašykite savo gydytojo tiksliai parodyti, kaip tai padaryti. Daugelis stilių - tai spaudimas kišenėje po krūtimi, kad padėtų jai išplėsti, todėl palengvėtų implanto pakilimas į vietą.
Mėgaukitės šiais ženklais! Štai kodėl jūsų specialistas tikrai paskatins jus imtis Tai paprasta pora savaičių. Paimk lengviau, gausite kuklią treniruotę ir išlaikykite sau hidratuotą.
Palaukite, kol krūtų implantai nuklys į vietą ir lengvai pailsės. Jau keletą savaičių turėsite visada pageidaujamas bustų.


Jūsų krūtų implantai užtrunka šiek tiek laiko, kad "nusileistų" į vietą.
Paprastai Keletą savaičių trunka krutu didinimas, tačiau yra keletas veiksnių, galinčių padaryti didelį skirtumą. Tai užtruks ilgiau, kol sumažės jų natūrali vieta. Jei jie perneša raumenų masę, galite tikėtis daug greičiau nuleisti; Jei jie bus žemiau, tai užtruks šiek tiek daugiau laiko.
Palaukite, kol krūtų implantai nusileis į vietą ir lengvai pailsės.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.